Bizimle iletişime Geçin

Kripto Para Nedir?

MetaMask ve Trust Wallet Kıyaslaması

Yayınlanan

-

Ethereum blockchain uyumlu bir başka cüzdan olan Trust Wallet ile MetaMask arasında temel bazı farklılıklar söz konusu. Örneğin, MetaMask hem tarayıcı hem de mobil tabanlı cüzdan olsa da, Trust Wallet yalnızca mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Buna ek olarak Trust Wallet sadece Ethereum ve ona bağlı varlıkları desteklemiyor. Kullanıcılar geniş bir dijital para birimi ağına erişebiliyor. Bunun içinde ETH, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) da var.
Trust Wallet ile sunulan diğer özellikler arasında BTC satın alma, depolanan fonlar üzerinden faiz kazanma, benzersiz token (NFT) ekosistemi ile etkileşim kurma, kripto fiyatlarını takip etme ve kripto para borsası gibi çalışma bulunuyor.

Continue Reading
Reklam

Copyright © 2022 Tavsiyebak
Tavsiyebak.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz.