Bizimle iletişime Geçin

Kripto Para Haberleri

Meta, kripto alanındaki faaliyetlerini genişletiyor: İstikamet Brezilya

Yayınlanan

-

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Meta, çeşitli Bitcoin (BTC) ve kripto ilişkili hizmetlerin yazılım ve donanımını tasarlamak, geliştirmek ve düzenlemek için Brezilya yetkililerine marka tescili başvurusunda bulundu.

Facebook, Metaverse alanında faaliyet göstermek için isim değiştirerek Meta olarak yeniden markalaşmıştı. Facebook, attığı bu büyük adımdan önce birçok kez kripto alanına girmeye çalışmıştı ama bir dizi düzenleyici engel ile karşı karşıya kalmıştı.

Meta, kripto alanındaki çabalarını hızlandırmak adına Brezilya Ulusal Sınai Mülkiyet Ofisi (INPI)’ye marka tescili başvurusunda bulundu. Bu başvuru, alım-satım, cüzdan ve borsa platformlarıyla ilgili kripto ürün ve hizmetleri için yapıldı.

Copyright © 2022 Tavsiyebak
Tavsiyebak.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz.